Отзывы

Ciekawe aranżacje wnętrz,wysoka kultura obsługi.

Mateusz D.

Firma jest rzetelna, a pracownicy pasjonują się tym, co robią. Współpraca z Muna Architects jest na najwyższym poziomie, a projektowane wnętrza przepiękne i praktyczne. Polecam. 

Ania L.

Po raz pierwszy zdecydowałam się napisać pozytywną opinie w internecie. Firma jednak (a w szczególności arch. Katarzyna ) zasługują w pełni na pochwałę! Miałem dość skomplikowaną sytuację lokalizacyjną a i wymagania nie małe, po obdzwonieniu chyba 20 różnych biur w Warszawie wreszcie trafiłem na kogoś kompetentnego i znającego się na rzeczy. Sprawa została już szczęśliwe zakończona, a projekt powstał szybko i bez jakichkolwiek opóźnień.

Ula D.

Fantastyczne realizacje! Świetne pomysły! Jestem zakochana w Waszych projektach!

Magdalena S.

 Jestem bardzo zadowolony z projektu mieszkania, jaki wykonał dla mnie zespół MUNA. Aranżacja została w stu procentach dopasowana do moich potrzeb i gustu. Ponad to, pracownia poleciła mi ekipy podwykonawców, którzy wywiązali się ze zleceń szybko i porządnie. Teraz mieszkanie wygląda jak na wizualizacji. Polecam wszystkim, którzy są zapracowani jak ja i nie mają czasu organizować i pilnować wszystkiego samodzielnie

Krzysztof W.