Brigade of repair and construction works
ORDER A CONSULTATION

Remont mieszkania potrafi być bardzo stresujący, a określenie i zaplanowanie jego kosztów jest nie lada wyzwaniem. Odpowiadamy na potrzeby dzisiejszego rynku wykańczania wnętrz. Dzięki innowacyjnemu podejściu pozwalamy zaoszczędzić czas, nerwy oraz pieniądze na remoncie. Kontaktując się z nami, trafisz do punktu, w którym znajdziesz wszystkie rozwiązania związanie z remontem Twojej nieruchomości.

Przygotujemy indywidualny projekt z uwzględnieniem Twoich oczekiwań oraz budżetu. Będzie on funkcjonalny, przemyślany oraz dostosowany do potrzeb. Jeszcze przed wejściem ekipy remontowej zobaczysz swoje mieszkanie na wizualizacji, a także zweryfikujesz listę zakupową.

Prace wykończeniowe przeprowadzą nasze ekipy remontowe, są one sprawdzone, pracujemy z nimi od lat, co jest gwarancją fachowości usług oraz terminowości wykonywanych prac. Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami z każdej dziedziny, dlatego mamy możliwość wykonania mebli na wymiar, luster, klimatyzacji, wyposażenia AGD itp.

Nad całością projektu będzie czuwał koordynator remontu – dedykowany opiekun inwestycji. To on dokona wszelkich zakupów, będzie nadzorował fachowość i terminowość prac wykończeniowych, a także posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie remontu. Dodatkowo co tydzień otrzymasz od niego raport z przebiegu prac wraz ze zdjęciami, co pozwoli Ci kontrolować postępy, nawet będąc daleko od inwestycji.

W skrócie: zajmiemy się wszystkim, co jest związane z remontem Twojego mieszkania. Usługi, które świadczymy w ramach kompleksowych remontów to:Usługi, które świadczymy w ramach kompleksowych remontów to:

Wykończenie posadzek

Układanie podłóg

Malowanie i tapetowanie

Tynkowanie, gipsowanie i zabudowy k/g

Elektryka

Hydraulika

Układanie glazury i terakoty

Biały montaż

Prace murarskie

Wyburzenia i rozbiórki

Montaż stolarki drzwiowej

Instalacja oświetlenia

Zakup materiałów budowlanych

Ponadto jesteśmy otwarci na propozycje Klientów i podejmujemy się także innych prac budowlanoremontowych